Ogłoszenia Olsztyn Nieruchomości turystyczne Motoryzacja Usługi Stancje

  Dziś jest: 21.07.2019 - Imieniny obchodzi: - Ilość ofert w serwisie: 1328 ogłoszeń
menu dodatkowe


Plandeki Olsztyn Produkcja i naprawa plandek stelaże banery reklamowe
INWESTYCJE ALTERNATYWNE - W WINO, WHISKY, ZIEMIę


Inwestycje alternatywne

Inwestowanie w wino
Inwestycja w wino to inwestycja w dużej mierze niezależna od rynków kapitałowych. Inwestycja opiera się na fizycznym nabywaniu 12-butelkowych skrzynek wina przechowywanych następnie w profesjonalnych warunkach do momentu sprzedaży. Jako wina inwestycyjne określa się wina z rejonu Bordeaux Medoc i Saint-Émilion oraz wina burgundzkie ujęte w klasyfikacji Premier Cru 1855. Wina będące przedmiotem inwestycji są przechowywane w certyfikowanych piwnicach w okolicach Londynu, zapewniających optymalne warunki dla dojrzewania oraz gwarantujące ich najwyższą jakość. Obrót winami dokonywany jest na giełdzie win w Londynie. Giełda ta oblicza indeksy rynku win obrazujące tendencje w światowym handlu winami inwestycyjnymi - Indeks Liv-ex 100 oraz Liv-ex 500.
Inwestycja w wino ma charakter inwestycji długoterminowej, o ograniczonej płynności w trakcie jej trwania. Rekomendowany okres trwania inwestycji to 3-5 lat. Cena jednej skrzynki wina to ok. 600-700 GBP. Zalecana minimalna wartość inwestycji, ze względu na możliwość zdywersyfikowania portfela to 10 tys. PLN.
Całość procesu inwestycyjnego prowadzona jest na zlecenie klienta przez ekspertów współpracujących z naszym partnerem Wealth Solutions S.A.
Kapitał Ziemski
Jest to innowacyjna oferta inwestycyjna dla osób, które chcą zarabiać na dalszych wzrostach cen gruntów w Polsce wynikających z dynamicznie rozwijającego się budownictwa jednorodzinnego w okolicach dużych miast, lecz nie dysponują wystarczającymi środkami, by samodzielnie zbudować odpowiednio zdywersyfikowany portfel. To także propozycja dla tych, którzy nie mają czasu i wystarczającego doświadczenia, by wybrać najbardziej atrakcyjne nieruchomości i podejmować aktywne działania w kierunku zwiększania ich wartości.
Ziemia pozostaje wciąż jedną z najbardziej atrakcyjnych lokat kapitału. Popyt na działki budowlane wokół miast rośnie. Wraz z rozwojem infrastruktury drogowej zmieniają się równoczesne postrzegane jak i rzeczywiste czasy dojazdu do miasta, a w konsekwencji i atrakcyjność inwestycyjna danej lokalizacji. Trend ten będzie się nasilał wraz ze wzrostem gospodarczym, pozostając relatywnie odpornym na wahania cen mieszkań w miastach. Równocześnie grunty charakteryzują się mniejszą zmiennością cen niż inne segmenty rynku nieruchomości.
Celem inwestycji jest lokowania poprzez spółkę celową wspólnego kapitału w niezabudowane, kilkuhektarowe nieruchomości rolne (które w niedługiej przyszłości przeznaczone zostaną na budownictwo jednorodzinne), które z racji ich położenia, walorów, klasy użytkowej, sytuacji własnościowej i ceny posiadają wysoki potencjał wzrostu wartości. Zastosowane rozwiązania prawne w maksymalnym stopniu zabezpieczają interesy Inwestorów, równocześnie optymalizując zobowiązania podatkowe. Celem jest stworzenie takiej struktury prawnej, która czyni tę inwestycję bezpieczną, podatkowo wydajną i formalnie prostą – tak aby w parze z maksymalizacją zysku szła minimalizacja niezbędnego zaangażowania czasu inwestorów.
Planowany czas trwania inwestycji to okres 3 lat. Minimalna kwota inwestycji to 50 tys. PLN.
Całość procesu inwestycyjnego prowadzona jest na zlecenie klienta przez ekspertów (organizatorów) współpracujących z naszym partnerem Wealth Solutions S.A. Dodatkowo organizatorzy inwestują własne środki wspólnie z inwestorami.
GaleriaCena: 0,00 pln
Dane kontaktowe:

Grzegorz Ziółkowski
E-mail: biuro@investman.com.pl
Strona www: http://www.investman.com.pl
Telefon: 697745462
Miasto: Olsztyn
Ulica: Kościuszki 46/48 II piętro pok. 213 (biurowiec Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych)
Region: warmińsko-mazurskie
Tagi ogłoszenia: fundusze inwestycyjne Olsztyn doradca finansowy ubezpieczenia lokaty bankowe inwestowanie fundusze emerytalne asset management inwestycje alternatywne fundusze alternatywne polisa polisolokaty maklerstwo giełda akcje obligacje zysk lokaty strukturyzowane plany oszczędnościowe plany inwestycyjne rynek walutowy forex axa hdi tfi autocasco nnw emerytura dochód rentowność profesjonal promocje expert hossa bessa wine banking kapitał kapitał początkowy investman Ziółkowski Grzegorz makler hossa bessa waluty struktury Partnerzy oferta profesjonalny niezależny darmowy promocyjny obiektywny satus bdm quercus skarbiec superfund amplico gerling asekuracja backrock tempelton hsbc wealth solutions pionieer noble Fonds Europa ING Millennium kbc union investment PKO tfi amplico arka dws unikorona noble bank bz wbk bph tfi legg mason private banking kredyt pożyczki konto osobiste konto firmowe leasing windykacja FINANSE online FINANSE przez Internet
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 536 razy


Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

Kryteria wyświetlania

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Aktualności

Baner reklamowy

Tylko teraz możesz zareklamować się w naszym serwisie baner 750x100 80zł miesięcznie. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz ogloszeniaolsztyn@wp.pl. Nie (...)
czytaj więcej »
Dodano: 06:45:28, 19-05-2010